Bize Katılın

Bize Katılın! | O Ne Yazar Ekibi!

O Ne Yazar, bir sanal ansiklopedi ve adeta bilgi deposudur. İsteyen herkes, yaş, ırk, düşünce, eğitim, maddiyat, inanç gibi ayrımcılık olmaksızın aramıza katılabilir. Heyecan duyacağınız bir konu yada duyurmak istediğiniz bilgi, yada kendinizi ispatlamak mı istiyorsunuz?, O zaman bize katılın!

Bilgi paylaştıkça güzeldir!

O Ne Yazar, yazarı olmak istiyorsanız, kişisel araştırmalarınız, gezi notlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, çeviri yada başka bir şekilde paylaşıma hazırsanız, bizimle iletişime geçin!

Yayımlayacağınız yazıların, hangi kategorilerde olmasını istiyorsanız, kısa özgeçmişinizle beraber bize gönderin. Gönderdiğiniz yazılar, editörlerimiz tarafından içerik kontrolü yapıldıktan sonra adınıza yayımlanacaktır. Özel yazılarınız, Oneyazar.Com sitesinin içerik dünyasına katılacaktır ve yayın hayatımıza devam ettiğimiz sürece kayıtlı olacaktır.

Gönderdiğiniz yazılar yada içeriklerin aşağıdaki kurallara uygun olması gerekmektedir;

  • Türkçe dilbilgisi kurallarına uygun olmalı,
  • Hakaret içeren, kötü sözler, argo ve başka bir kişinin hak ve hürriyetini engelleyek türden olmamalı,
  • Anlaşılabilir ve tamamen herhangi bir sitenin kaynaklarından, kes, kopyala, yapıştır 3’lü kabul edilemeyen türde etik olmayan yazılar olmamalı.Yazılarınızı yazarken herhangi bir site yada yazılardan kaynak alıp, kendi düşüncelerinizle değiştirmenizde yasal olarak bir problem olmadığını bilmenizi istiyoruz.
  • Daha önce başka bir sitede yayımlanmış yazılarınızı Oneyazar.Com’e göndermemelisiniz. Kopya içerik kontrol edilmektedir.

Yazılarda düzeltmeler yapma ve yayınlayıp yayınlamama hakkı saklıdır.

Bizimle irtibata geçmek isterseniz, İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

O Ne Yazar Ekip