The Hobbit: The Desolation of Smaug Film Konusu

The Hobbit: The Desolation of Smaug

İlk filmde yaşattığı muhteşem fantastik atmosferi bu filmde de sürdüren The Hobbit, maceraya kaldığı yerden devam ediyor. Hobbitler ve dostları yıllardır yalnız dağda krallık yapan Ejderha Smaug’a haddini bildirmek için yolculuğa çıkar. Daha bu yolculuğun en başında Gandalf ile yolları ayrılır ve elflerin tuzağına düşerler. Hobbitlerin tek düşmanı ne yazık ki bu elfler değildir, aynı zamanda kendileri için orklarında kötü planları bulunmaktadır. Gandalf ve Hobbitler bu tehlikelerinde üstesinden gelebilecek midir? Sihirli ormandaki tehlikeler var güçleriyle Hobbitlere saldırırken bu pek kolay olmayacaktır.

Fantastik filmler kategorisinde bir klasik olma yolunda hızla ilerleyen Hobbit serisinin 2. filmi Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları – The Hobbit: The Desolation of Smaug filmini sitemizden hemen şimdi full hd kalitede Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Serhat Özgen

Araştırmayı seven ve araştırdıklarını okuyucuları ile paylaşan bir yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Hobbit: The Desolation of Smaug Film Konusu için yorumda bulun

    The Hobbit: The Desolation of Smaug Film Konusu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Hobbit: The Desolation of Smaug Film Konusu için ilk yorumu yapabilirsin.