The Possession of Michael King

Michael King karısıyla çok mutlu bir hayat sürerken aniden onu kaybeder ve büyük bir acı ile hayatına devam etmeye çalışır. Karısına o kadar çok bağlıdır ki onun ölümünü kabul edemez ve iletişim kurmayı çok ister. Michael öyle dinine çok bağlı biri olmadı hiç. Film çekerek hayatını kazanan Michael, yeni bir film hazırlıkları yaparken kaybettiği karısına ithafen yeni filmini onunla bağlantılı çekmeye karar verir. Yeni filmin ana temasında paranormal olay ve doğa üstü güçlerine sahip olacaktı.

Karısıyla iletişim kurmayı çok isteyen Michael, böyle bir film çekmeye karar verir. Öteki dünya ile bağlantı kurup karısıyla görüşmeyi denemek için filmini bir denek olarak kullanacaktı. Ancak kendisi bu konuda yetersiz bir bilgiye sahip olduğu için paranormal konularda uzman olan kişileri bulmaya başlar ve onlarla görüşür. Uzmanlardan tüm yöntemleri kendi üzerinde denemelerini ister. Aslında Michael bu düşündüğü ve inanmak istediği şeylerin tamamen asılsız olduğunu kanıtlamak istemektedir. Ancak denediği yöntemlerle o kadar ileriye gider ki kontrolü kaybetmek üzeredir.

Serhat Özgen

Araştırmayı seven ve araştırdıklarını okuyucuları ile paylaşan bir yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Possession of Michael King için yorumda bulun

    The Possession of Michael King için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Possession of Michael King için ilk yorumu yapabilirsin.