Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1954 yılında Adnan Menderes’ in talimatıyla kurulmuştur. Vakıfbank, Türkiye Bankalar Birliği 2014 sonuçlarına göre aktif bankacılık alanında yedinci sırayı almıştır. Amerika Birleşik Devletleri New York’ ta, Bahreyn’ de ve Erbil’ de toplam 3 şubesi vardır. Avusturya’ da Vakıf Bank International AG, Viyana, Frankfurt ve Köln’ de iştirakleri bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti iki iştiraki bulunmaktadır. Kobilere özel, factoring ve leasing, emeklilik ve sigorta, kredi garanti fonu ( KGF ) OSBÜK ve OSB hizmetleri, KOSGEB ve anlaşmalar sağlamaktadır. Vakıfbank tarım bankacılığından çeşitli kredilerle çiftçilik ve zirai konularda kredi olanakları ve avantajlar sağlamaktadır. Vakıfbank müşteri hizmetleri yetkililerinin sunduğu avantajlar hakkında bilgi edinmek için mail adresine formu doldurarak soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca yatırım ve proje kredilerinde olanaklar sağlamaktadır.

Özel bankacılık anlayışla Vakıfbank kredi imkanları, mevduat hesapları, emlak ve yatırım ürünleri gibi konularda bireysel hizmetler sunmaktadır. Vakıfbank iletişim adresi Kağıthane İstanbul’ da genel merkezine 90 212 398 15 15 ve +90 212 398 10 00 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Vakıfbank, Türk Milli takımlar bayan voleybol takımı resmi ana sponsoru olan Vakıfbank, A Genç ve Yıldız Milli Takımları’ na da resmi ana sponsor olmaya devam etmektedir. Vakıfbank telefon numarası 0850 222 0 724 hattından ulaşabilir, internet bankacılığı işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve on- line başvuruda bulunabilirsiniz.

Cihat Özgen

Düşünebilmek Özgürlüktür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası için yorumda bulun

    Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası için ilk yorumu yapabilirsin.